Usunięcie mokrego DPFa - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Piotras306xn
    Classic
    S_OCP Member
    • 2008
    • 31

    Usunięcie mokrego DPFa - gdzie?

    Jesli mapy sa wielojezykowe to by bylo super.

    Link do strony z aktualizacja dla Octavi tutaj http://www.navigation.com/is-bin/INT...campaign_light

    Co ciekawe jest to tylko dostepne dla Amundsena i Columbusa ale z Nowej Octavii - dla innych modeli nie.

    A tu link do strony skoda.com skad przenosi na ten powyzej.



    [ Dodano: Czw 08 Maj, 14 23:31 ]
    wedlug instrukcji wystrczy pobrac, nagrac na wlasna karet SD i do roboty. Karta wedlug nich powinna byc tez dostepna w ASO ale nie wspominaja by trzeba bylo za nia placic. Sciagac sie sciagaja bez problemu. Pytanie czy potem nie wola jakiego klucza aktywacyjnego ale w instrukcji nic na ten temat nie ma wiec chyba nie
    Octa II 1,9TDI 105KM (77KW) Ambiente 2008r.
    Zapraszam na => www.306team.pl
  • marcin_kielce
    Drive
    • 2007
    • 72

    #2
    Usunięcie mokrego DPFa - gdzie?

    Cześć,

    gdzie w Warszawie i okolicach można usunąć mokry DPF z mojego Superba BSS w rozsądnych pieniądzach?

    przebieg 151 000 km.

    Dzięki.

    Pozdrawiam,
    Seat Leon TS 4x4

    Zapomnieć co to brak trakcji- bezcenne
    -------------------------------------------------------
    www.leonclub.pl
    www.tdiracing.pl

    Komentarz

    • rob555
      Rider
      • 2006
      • 748

      #3
      Masters, Rogal ?
      pozdrawiam

      Diagnostyka i tuning
      hybrydowe wtryski i turbiny
      programy na ulice jak i do sportu

      Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
      www.tune-up.pl

      HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

      Komentarz

      • marcin_kielce
        Drive
        • 2007
        • 72

        #4
        Firmy znam, bardziej liczę na opinie praktyczne :wink:
        Seat Leon TS 4x4

        Zapomnieć co to brak trakcji- bezcenne
        -------------------------------------------------------
        www.leonclub.pl
        www.tdiracing.pl

        Komentarz

        • dede_adam
          L&K
          S_OCP Member
          • 2004
          • 1449

          #6
          Zamieszczone przez marcin_kielce
          Firmy znam, bardziej liczę na opinie praktyczne :wink:
          Obie firmy maja wysokie opinie

          Ja osobiscie kazde auto robilem u Mastersa,
          programy i wyłączanie filtrów cząstek.

          Rogal moze byc tanszy, ale obie firmy zrobia Ci
          profi

          Komentarz

          • jar-pol
            Classic
            • 2013
            • 36

            #7
            O rogalu ostatnio było głośno na forach, niby turbine wysadził komuś...
            MOTUL, MILLERS, TANIE CZĘŚCI ZAMIENNE- BIAŁYSTOK!
            511-265-453

            Komentarz

            • SkySzyja
              Ambiente
              • 2013
              • 158
              • Octavia III combi (5E5)
              • AUM 1.8 20VT 150 KM
              • CUNA 2.0 TDI CR RS 184 KM

              #8
              Pozwolicie, ze się przykleje z pokrewnym tematem. Superb 1, silnik 2,0 TDI 140 KM z 2008 roku. Skończył się płyn do DPFa. Ktos wie gdzie (najlepiej w Wie) mozna go taniej dostać, bo w ASO w Wwie chcą 300zl za litr, a wchodzi 4l.
              Mój Zygzak McQueen
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

              Komentarz

              • Maicroft
                Moderator
                S_OCP MemberModeratoRS
                • 2004
                • 25757
                • Audi

                #9
                A nie mozna nalac AdBlue na stacji, tak z ciekawosci pytam robiac OT :?:
                Spritmonitor.de

                Komentarz

                • SkySzyja
                  Ambiente
                  • 2013
                  • 158
                  • Octavia III combi (5E5)
                  • AUM 1.8 20VT 150 KM
                  • CUNA 2.0 TDI CR RS 184 KM

                  #10
                  Nie wiem, w dieslach się nie rozeznaje.
                  Ale adblue to chyba inna bajka.


                  Auto jest teścia i wczoraj jak mi opowiedział to cena mnie zdjęła z nóg.
                  Myślałem, że ma suchy DPF.
                  Toż dobry olej do silnika kosztuje mniej niż 100zł za litr.
                  Pobieżnie wyczytałem, że ten siuwaks jest niestety drogi
                  i że ludzie jak już kupią (ze ok.250zł za litr)
                  to nalewają strzykawką albo wizyta w ASO.

                  [ Dodano: Nie 23 Lut, 14 21:39 ]
                  Teściu kupił ori płyn Satacen25 po ok. 250zł za litr ale nalewanie jest łatwiejsze jak się od spodu opuści zbiorniczek, wtedy ze 20 minut i zrobione. W ASO za robotę chcą 250zł.
                  Mój Zygzak McQueen
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

                  Komentarz

                  Pracuję...